В'ячеслав ~ Марина "Wedding"

Продивитись зйомку

Дякую тобі величезне! 
Ми отримали фото , вони такі прекрасні! Слава такий красавчік і дуже багато емоцій спіймав , як ми всі плакали, сміялися?

Дуже класні фото, особливо на флешці) 
Наче заново пережили цей день?
Такі всі гарні гості і світло❣️
І миии! Просто кайфушечні фото?

Дуже щасливі , що обрали саме тебе! Дякую за атмосферу і допомогу! Все прекрасно?
Я боялася, що в залі трішки темно буде , але взагалі ні?

Сергій ~ Юлія "Wedding"

Привіт! Ми отримали і переглянули фото! Вибач, не змогла написати раніше.
Сказати, що ми вражені..це нічого не сказати. Ми знову пережили емоції нашого щасливого дня весілля! ? Ти зміг передати наші почуття, емоції і в той же час передати деталі, які іноді так важливі! Дякуємо! Нам було дуже приємно з тобою працювати, не напряжно, наче один одного давно знаємо, на одній хвилі! Ми не пожалкували, що обрали саме тебе! Ще раз дякуємо і ми обов’язково повернемось ще за зйомкою лав сторі ???

Продивитись зйомку
Продивитись зйомку

Дмитро ~ Ольга  "Wedding"

Фотки просто супер, немає таких які не подобаються, я не знаю, як можна вибрати кілька для фотокниги, мені їх всі хочеться надрукувати ?‍♀️, дівчата на роботі пропонували в нове житло замість фото шпалер наші фотки?. Ти б бачив заздрісні очі дівчат ?, в них так не було, я знаю... І вони жалкують, а я ні... Тобі величезне дякую за твою роботу, ти справді талант, з тобою легко і весело, я навіть не думала, що можна ось так... Всім раджу тебе як майстра ??

 

Віталік ну не можна ж вже так фоткати, це злочин, бо твої знімки викликають залежність, на них не я... ???Це світлини до журналу???ще раз дуже дякую ???

Олександр - Анна - "Wedding"

"Якщо ви хочете запам’ятати ваше свято з найприємнішими і найпозитивнішими моментами- Віталій вам допоможе. Надзвичайно хороший та ввічливий чоловік. Фотограф, помічник, координатор та друг -все це в одній людині. Від першої смс в інстаграм і до супроводу завершення зйомки ми відчули колосальну підтримку. Отримавши фото- ми в -нну кількість разів впевнились, що вибір не міг бути інакшим. Так, саме ці моменти, саме ці деталі, саме ці емоції ми уявляли в наших головах. Ми безмежно раді знайомству,співпраці, спілкуванню та сподіваюся неодноразово звертатимось за новими шедеврами.

Дякуємо тобі, наш Best of the Best  ❤"

Продивитись зйомку
Продивитись зйомку

Володимир - Яна - "Love Story"

"Хотелось бы выразить благодарность Виталию за прекрасные фотографии с фотосессии в городе Умань в стиле Love story. Его профессионализм и организация на высоте. Для этой фотосессии мы с мужем ехали из Харькова, он нас забрал на машине, довез в парк, рассказал о городе. Сама прогулка прошла непринужденно, получилось много живых фото. Очень понравилось что Виталий обработал каждую фотографию, а их вышло больше 200 шт. Остались под приятным впечатлением. Когда впервые увидела фотографии не могла сдержать восторга, Ещё раз огромное спасибо за твою работу, желаем творческих успехов и всегда будем рады видеть в Харькове в гости :)"

 

Ярослав ~ Ольга "Wedding"


Фото дуже гарні??
Не можу намилуватись 
Детальна зйомка ?
Думала що не фотогенічна і робоча сторона тільки ліва, але я собі придумувала?
Дуже гарні фото????
Дуже дякуємо що погодився нас фотографувати і зробив таку красу ??

Продивитись зйомку

Паша - Марина "Wedding"

Подивилися фото, то вони просто бомба???
Дуже сподобалися, передивлялися разів 4 за один день!!
Якість неймовірна, а кількість фото то взагалі без слів.. весь день можна передивитися по фото))
Дякуємо за ці круті спогади, які залишаться на все життя ☺️☺️☺️☺️

 

 

Богдан~ Тетяна "Wedding"

Безмежно вдячні за красиві фотознімки! Ти справжній профессіонал у своїй справі, позитивний, креативний, завжди підскажеш і підбереш красивий і вдалий ракурс, було приємно працювати з тобою. Ми задоволені, що довірили саме тобі фотографувати нашу найважливішу подію у житті!

Продивитись зйомку

Залиште свій відгук

Для мене дуже важливо отримувати відгуки, про мої проекти, щоб розуміти як далі рухатись.

Поділіться враженнями про співпрацю зі мною та про отриманий результат.

Дякую за довіру.