Для мене дуже важливо отримувати відгуки, щоб розуміти як далі рухатись.

Поділіться враженнями про співпрацю зі мною та про отриманий результат.

Дякую за довіру.

 

Дивитись зйомку

Євген ~ Юлія "Wedding"

Ойййй емоцій дуже багато від фото
Вони всі такі крутецькі, що радість мене просто переповнює.
Такі ніжні… душевні… Згадалися всі пережиті емоції, що були в той день
Так тобі вдячні за те, що ти передав весь спектр наших почуттів❤️
Недаремно ми вибрали тебе🥰

В мене аж тиск підскочив від шалених емоцій😂😂😂
Женя сказав, щоб я тобі передала: Величезне дякую, і сказав що ти профі своєї справи. 
Ми не пожалкували і дня, що вибрали тебе.
І батькам дуже фото сподобались
Так що ми всі дуже і дуже задоволені
Дякуємо тобі🥰.

Руслан ~ Тетяна "Wedding"

Майстер своєї справи! Хороший настрій й підтримка у весільний день забезпечені, якщо ви обираєте Віталіка. Анонс фоточкок отримали вже через декілька днів після весілля! Усі фото - живі та наповнені сенсом. До того ж, важко обрати хоча б десяток найкращих, бо прекрасні всі. Але найбільше варто чекати (не так вже й довго, до речі) всіх фото, які Віталік віддає у дерев‘яній іменній коробці. Якщо чесно - ми очікували лише на флешку, але приємним сюрпризом стали роздруковані фото. Рекомендую Віталіка всім однозначно!

Дивитись зйомку

В'ячеслав ~ Марина "Wedding"

Продивитись зйомку

Дякую тобі величезне! 
Ми отримали фото , вони такі прекрасні! Слава такий красавчік і дуже багато емоцій спіймав , як ми всі плакали, сміялися.

Дуже класні фото, особливо на флешці) 
Наче заново пережили цей день.
Такі всі гарні гості і світло❣️
І миии! Просто кайфушечні фото.

Дуже щасливі , що обрали саме тебе! Дякую за атмосферу і допомогу! Все прекрасно.
Я боялася, що в залі трішки темно буде , але взагалі ні.

Сергій ~ Юлія "Wedding"

Привіт! Ми отримали і переглянули фото! Вибач, не змогла написати раніше.
Сказати, що ми вражені..це нічого не сказати. Ми знову пережили емоції нашого щасливого дня весілля!  Ти зміг передати наші почуття, емоції і в той же час передати деталі, які іноді так важливі! Дякуємо! Нам було дуже приємно з тобою працювати, не напряжно, наче один одного давно знаємо, на одній хвилі! Ми не пожалкували, що обрали саме тебе! Ще раз дякуємо і ми обов’язково повернемось ще за зйомкою лав сторі.

Продивитись зйомку
Продивитись зйомку

Дмитро ~ Ольга  "Wedding"

Фотки просто супер, немає таких які не подобаються, я не знаю, як можна вибрати кілька для фотокниги, мені їх всі хочеться надрукувати , дівчата на роботі пропонували в нове житло замість фото шпалер наші фотки. Ти б бачив заздрісні очі дівчат, в них так не було, я знаю... І вони жалкують, а я ні... Тобі величезне дякую за твою роботу, ти справді талант, з тобою легко і весело, я навіть не думала, що можна ось так... Всім раджу тебе як майстра.

 

Віталік ну не можна ж вже так фоткати, це злочин, бо твої знімки викликають залежність, на них не я... Це світлини до журналу ще раз дуже дякую .

Олександр - Анна - "Wedding"

"Якщо ви хочете запам’ятати ваше свято з найприємнішими і найпозитивнішими моментами- Віталій вам допоможе. Надзвичайно хороший та ввічливий чоловік. Фотограф, помічник, координатор та друг -все це в одній людині. Від першої смс в інстаграм і до супроводу завершення зйомки ми відчули колосальну підтримку. Отримавши фото- ми в -нну кількість разів впевнились, що вибір не міг бути інакшим. Так, саме ці моменти, саме ці деталі, саме ці емоції ми уявляли в наших головах. Ми безмежно раді знайомству,співпраці, спілкуванню та сподіваюся неодноразово звертатимось за новими шедеврами.

Дякуємо тобі, наш Best of the Best  ❤"

Продивитись зйомку
Продивитись зйомку

Володимир - Яна - "Love Story"

"Хотелось бы выразить благодарность Виталию за прекрасные фотографии с фотосессии в городе Умань в стиле Love story. Его профессионализм и организация на высоте. Для этой фотосессии мы с мужем ехали из Харькова, он нас забрал на машине, довез в парк, рассказал о городе. Сама прогулка прошла непринужденно, получилось много живых фото. Очень понравилось что Виталий обработал каждую фотографию, а их вышло больше 200 шт. Остались под приятным впечатлением. Когда впервые увидела фотографии не могла сдержать восторга, Ещё раз огромное спасибо за твою работу, желаем творческих успехов и всегда будем рады видеть в Харькове в гости :)"

 

Ярослав ~ Ольга "Wedding"


Фото дуже гарні.
Не можу намилуватись 
Детальна зйомка.
Думала що не фотогенічна і робоча сторона тільки ліва, але я собі придумувала.
Дуже гарні фото.
Дуже дякуємо що погодився нас фотографувати і зробив таку красу.

Продивитись зйомку

Паша - Марина "Wedding"

Подивилися фото, то вони просто бомба.
Дуже сподобалися, передивлялися разів 4 за один день!!
Якість неймовірна, а кількість фото то взагалі без слів.. весь день можна передивитися по фото))
Дякуємо за ці круті спогади, які залишаться на все життя ☺️☺️☺️☺️

 

 

Богдан~ Тетяна "Wedding"

Безмежно вдячні за красиві фотознімки! Ти справжній профессіонал у своїй справі, позитивний, креативний, завжди підскажеш і підбереш красивий і вдалий ракурс, було приємно працювати з тобою. Ми задоволені, що довірили саме тобі фотографувати нашу найважливішу подію у житті!

Продивитись зйомку