Олександр - Анна - Весільна зйомка

"Якщо ви хочете запам’ятати ваше свято з найприємнішими і найпозитивнішими моментами- Віталій вам допоможе. Надзвичайно хороший та ввічливий чоловік. Фотограф, помічник, координатор та друг -все це в одній людині. Від першої смс в інстаграм і до супроводу завершення зйомки ми відчули колосальну підтримку. Отримавши фото- ми в -нну кількість разів впевнились, що вибір не міг бути інакшим. Так, саме ці моменти, саме ці деталі, саме ці емоції ми уявляли в наших головах. Ми безмежно раді знайомству,співпраці, спілкуванню та сподіваюся неодноразово звертатимось за новими шедеврами.

Дякуємо тобі, наш Best of the Best  ❤"

Продивитись зйомку

Володимир - Яна - "Love Story"

"Хотелось бы выразить благодарность Виталию за прекрасные фотографии с фотосессии в городе Умань в стиле Love story. Его профессионализм и организация на высоте. Для этой фотосессии мы с мужем ехали из Харькова, он нас забрал на машине, довез в парк, рассказал о городе. Сама прогулка прошла непринужденно, получилось много живых фото. Очень понравилось что Виталий обработал каждую фотографию, а их вышло больше 200 шт. Остались под приятным впечатлением. Когда впервые увидела фотографии не могла сдержать восторга, Ещё раз огромное спасибо за твою работу, желаем творческих успехов и всегда будем рады видеть в Харькове в гости :)"

 

Boris - Viktoria "Wedding"

"Хочу поблагодарить вас, за прекрасные фото ,что сумели передать все эмоции и моменты. Спасибо за прекрасною работу, вы прекрасный фотограф!"

Продивитись зйомку

Roman - Yulia "Wedding"

 

"Дякую, Віталію, за неймовірну фотосесію і фотоальбом, вони вийшли навіть кращі чим ми очікували. Всім рекомендую, ми ні на хвилину не пошкодували, що вибрали Віталія і ви не пошкодуєте)"

Vadim - Yulia "Wedding"

"Хочемо подякувати Вам за неймовірно гарні фото з нашого весілля). Все вийшло навіть краще ,ніж ми очікували. Приємно було працювати з професіоналом своєї справи і просто з хорошою людиною))."

Aleksandr - Marina "Wedding"

"Дякую за фото! 
Нам сподобалось працювати з Віталієм. адже він має індивідуальний підхід , враховує особливості весілля, пунктуальний, дуже терплячий і звичайно, профі у сфері фото, тому і результат відповідний!"

Bogdan - Tatyana "Wedding"

Безмежно вдячні за красиві фотознімки! Ти справжній профессіонал у своїй справі, позитивний, креативний, завжди підскажеш і підбереш красивий і вдалий ракурс, було приємно працювати з тобою. Ми задоволені, що довірили саме тобі фотографувати нашу найважливішу подію у житті!

Продивитись зйомку

Залиште свій відгук

Для мене дуже важливо отримувати відгуки, про мої проекти, щоб розуміти як далі рухатись.

Поділіться враженнями про співпрацю зі мною та про отриманий результат.

Дякую за довіру.